Letenky Brazílie

Parkování přímo u letiště Praha - Air Parking

Air Parking nabízí levné parkování u letiště Václava Havla v Praze. Parkoviště je v provozu nepřetržitě.

Letenky Brazílie na Invia

Oficiální název Brazilská federativní republika (República Federativa do Brasil)
Hlavní město Brasília
Časový posun - 2 až - 5
Úřední jazyk Portugalština - oproti evropské však lehké nuance ve fonetice, v některých oblastech obohacení indiánskými a africkými výrazy. Dále se setkáte také se španělštinou a angličtinou.
Hlavní letiště Rio de Janeiro, Sao Paulo, Fortaleza

Vybraná města a letiště - letenky Brazílie:

Fortaleza - Rio De Janeiro - Sao Paulo

Brazílie, je federativní republika, největší a nejlidnatější stát Jižní Ameriky, na jehož území se rozkládá jeden z největších tropických deštných lesů na světě. V minulosti to byla největší kolonie Portugalska, a tudíž se zde portugalština stala úředním jazykem. V roce 1500 zde totiž přistál portugalský admirál Pedro Alvares Carbal a od roku 1532 začala portugalská kolonizace.

Brazílie je největší a nejvýznamnějším státem celého kontinentu, který má obrovské zásoby nerostného bohatství. V této zemi nalezneme jak vysoká pohoří, která dosahují přes tři tisíce metrů, tak nížiny či vysočiny. A tak většina území je pod vlivem tropického, vlhkého a teplého podnebí, což se vyznačuje vysokými teplotami a značnými srážkami. Brazílie je jedinou zemí v Americe, kde se mluví portugalsky. Země, i přes svoji velkou rozlohu, má málo rozvinutou silniční a železniční síť, kromě pobřeží, kde se vyskytují i dálnice, a tak nejvýznamnější je letecká a námořní doprava.

Zdejší země i významná města, jako např. Rio de Janeiro lákají svojí velebností, mořem či veselým karnevalem, tak proč to nepoznat osobně?