Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Letenky Francie

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letenky Paříž na Invia

Hlavní letiště Charles de Gaule a Orly
Průměrná nejkratší doba letu z Prahy 02:10 h
Časový posun středoevropský čas
Úřední jazyk francouzština

Paříž, hlavní město Francie, které láká turisty z celého světa. Často bývá označována za město snů a stala se Mekkou umělců, spisovatelů a myslitelů. Je to moderní, rušné město, jež je kulturním a hospodářským centrem Francie. V Paříži nalezneme mnoho historických památek, galerií, moderní budovy, zelené parky, tak obchody s módou se světovými značkami.

Dominantou města je katedrála Notra-Dame, Eifellova věž vysoká 319 metrů, městská čtvrť Montmartre s bílou bazilikou Sacré-Coeur či např. Louvre, který byl původně pevností, která byla obehnána středověkými městskými hradbami. Dnes je jedním z největších muzeí na světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622