Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Letenky Itálie

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letenky Řím na Invia

Hlavní letiště Fiumicino a Ciampino
Průměrná nejkratší doba letu z Prahy 01:50 h
Časový posun středoevropský čas (SEČ)
Úřední jazyk italština, ale místní obyvatelstvo je zvyklé na němčinu nebo francouzštinu

Řím, hlavní město Itálie a zároveň jedno z nejstarších měst v Evropě, které bylo založeno před více jak 2700 lety. Leží v hornaté části země zvané Campagna di Roma. Je sídlem světově uznávaných kulturních institucí jako je např. Papežská univerzita, Národní a Vatikánská knihovna a Goethův institut. Nalezneme zde mnoho uměleckých, historických památek, systém veřejných vodovodů a soustavu fontán a kašen. K nejznámějším památkám jistě patří Koloseum, což je největší dochovaná stavba z období Římské říše.

K lákadlům tohoto města také patří Španělské schody, které se nacházejí na pravém břehu řeky Tibery, kde se rozkládá Vatikán, který je suverénním státním celkem uprostřed Říma.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622