Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Letenky Jihoafrická republika

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letenky Kapské Město na Invia

Hlavní letiště Cape Town Intl
Průměrná nejkratší doba letu z Prahy 12:00 h
Časový posun + 2 hodiny
Úřední jazyk angličtina, afrikánština, tswanština, svazijština, tonžština


Kapské město je třetí největší město Jihoafrické republiky a sídlí v něm parlament a jiné instituce. První zmínky o Kapském městě pochazí z roku 1486, poté zde byla založena evropská osada pro holandské lodě roku 1652 Janem van Riebeeckem.

Kapské město leží na Kapském poloostrově u Mysu Dobré naděje pod Stolovou horou. Kapské město se vždy těšilo velkému zájmu turistů, zejména kvůli bohaté přírodní scenérii, tajemným neznámem a pozorováním tučňáků na Boulders Beach. Každoročně se zde koná festival v surfování a navštívit můžete i akvárium Two Oceans a pamětihodnosti města jako pevnost Castle of Good Hope postavená na oddělení černošského obyvatelstva, katedrálu sv. Jiří nebo Národní galerii a muzeum.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622