Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Air France

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Air France jsou francouzské státní aerolinie, které byly založené v roce 1933 a v roce 2002 se spojily s nizozemskou společností KLM a společně vytvořily leteckou společnost Air France – KLM, která je jedním z největších leteckých dopravců na světě.Air France je významným členem aliance SkyTeam.

Letecká společnost Air France nabízí svým pasažérům 1800 letů do 187 destinací po celém světě. Jsou to například Francie, Egypt, Česká republika, Řím, Londýn, Maďarsko, Venezuela, Vietnam, Pakistán, Korea, Austrálie, Brazílie, Indie a mnoho dalších. Hlavní leteckou základnou Air France je pařížské letiště Charles de Gaulle International Airport.

Všechny lety letecké společnosti Air France můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz v celkové nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622