Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Air Malta

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Air Malta je maltská národní letecká společnost. Svou činnost zahájila roku 1974. Air Malta je součástí Air Malta Group, která se zabývá turismem a leteckou dopravou. Ročně přepraví Air Malta kolem 2 milionů cestujících. Domovským letištěm je Malta International Airport.

Letecká společnost Air Malta nabízí lety do více než 50 destinací v Evropě, severní Africe a do východního středomoří. Jsou mezi nimi například Amsterdam, Athény, Budapešť, Drážďany, Frankfurt, Hamburk, Istanbul, Londýn, Malta, Milán, Moskva, Oslo, Palermo, Paříž, Praha, Řím, Stockholm, Tunis, Turín, Vídeň a jiné.

Pokud si vyberete leteckou společnost Air Malta, všechny lety této letecké společnosti můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz v souhrnu celé nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622