Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Air Mauritius

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Air Mauritius jsou národní aerolinie ostrova Mauritius, které patří mezi renomované letecké společnosti s moderní flotilou letadel. Byly založeny v roce 1967 a mezinárodní lety nabízejí od roku 1977. V současné době provozují jak regionální, tak i mezinárodní leteckou dopravu. Jako jedny z mála aerolinií provozují kombinované lety – letadlo + vrtulník.

Air Mauritius létají do 20 destinací v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Provozují několik přímých linek z Londýna a z Paříže. Pro české klienty se nabízí nejdostupnější odlety z Prahy nebo Vídně přes Dubaj, Paříž nebo Londýn. Ročně Air Mauritius přepraví kolem 1 milionu cestujících. Domovským letištěm je Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport.

Všechny lety letecké společnosti Air Mauritius je možné zakoupit i na Letenky.Invia.cz v rámci celé nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622