Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

BMI baby

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Britská letecká společnost BMI Baby byla založena v roce 2002. Je to dceřiná letecká společnost mateřského dopravce British Midland Airways. Od roku 1990 BMI Baby obdržela přes 50 ocenění. Hlavními domovskými základnami jsou letiště Manchester, East Midlands, Birmingham a Cardiff.   

BMI Baby provozuje své lety do mnoha měst po celé Evropě včetně vnitrostátních letů ve Velké Británii. Své lety postupem času rozšiřovala a nyní provozuje spojení z britských ostrovů do Španělska, Portugalska, Francie, Švýcarska, Irska a České republiky. Létá také už nejen ze střední Anglie, ale i z londýnských letišť Heathrow a Gatwick. Z Prahy nabízí BMI Baby přímé lety do Nottinghamu, Birmighamu a Manchesteru.

Na Letenky.Invia.cz si můžete zakoupit všechny nabízené lety letecké společnosti BMI Baby v souhrnu celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622