Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Brussels Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Belgické aerolinie Brussels Airlines byly založeny až v roce 2006 spojením dvou dopravců Virgin Express a SN Brussels Airlines. Sídlo společnosti Brussels Airlines je v hlavním městě Belgie, v Bruselu. Domovskou základnou Brussels Airlines je letiště Brusel.

Brussels Airlines provozuje lety do evropských destinací a také dálkové lety do Asie, Afriky a Ameriky. Jsou to: Afrika-Maroko,Guinea, Keňa, Senegal, Gambie, Amerika- Kanada, Spojené státy americké, Evropa-Belgie, Kypr, Finsko, Česká republika, Německo, Turecko, Norsko, Asie-Čína, Indie, Izrael, Spojené arabské emiráty a mnoho dalších.

Na Letenky.Invia.cz je možné zakoupit nabízené lety letecké společnosti Brussels Airlines v souhrnu celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622