Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Cathay Pacific

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letecká společnost Cathay Pacifik je asijským vlajkovým leteckým dopravcem se sídlem v Hong Kongu založeným v roce 1946. Je také členem letecké aliance Oneworld, která je hned po Star Aliance a SkyTeam třetí největší aliancí na světě. Hlavním letištěm Cathay Pacific je Hong Kong International Airport.

V současné době provozuje letecká společnost Cathay Pacific pravidelné linky do více než stovky destinací po celém světě jako je například Amsterdam, Bankok, Chicago, Dallas, Hanoi, Jakarta, Mexiko, Miami, Paříž, Londýn, Philadelphia, Řím, Tokio, Sydney, Praha, New York, Orlando, Barcelona, Edinburg a další.

Lety letecké společnosti Cathay Pacific můžete zakoupit i na Letenky.Invia.cz v rámci celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622