Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

China Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

China Airlines je vlajkový letecký dopravce Taiwanu založený v roce 1959. Sídlo společnosti je Taipei. V průběhu šedesátých let se staly China Airlines v roce 1962 prvními aeroliniemi, které začaly provozovat vnitrostátní lety z Tchaj-pej do Hualien a následně také mezinárodní lety doVietnamu.

Celkový počet destinací, do kterých China Airlines létá je zhruba 50. Letecká společnost provozuje pravidelné linky do Asie, Evropy, Severní Ameriky a Oceánie. Jsou to například Mnichov, Londýn, Paříž, Berlín, Dublin, Vídeň, Amsterdam, New York, San Francisco, Dallas, Hong Kong, Osaka, Tokyo, Sydney, Brisbane a jiné. Nejbližší lety pro Českou republiku jsou z Vídně a Frankfurtu.  Domovským letištěm China Airlines je Taiwan Taoyuan International Airport.

Lety letecké společnosti China Airlines lze zakoupit na Letenky.Invia.cz. Invia vám poskytne vybírat z široké nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622