Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Continental Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Continental Airlines je americká letecká společnost, která sídlí v texaském městě Houston. Byla založena v roce 1934 pod původním názvem Varney Speed Lines. V současné době jsou čtvrtými největšími aerolinkami v USA a osmou největší leteckou společností na světě. Společnost Continental Airlines je součástí aliance SkyTeam.

Continental Airlines v současné době nabízí lety do 292 destinací po celém světě. Nabízí lety například do Paříže, Francie, Dublinu, Mexica, Kanady, Orlanda, Itálie, Španělska, Irska, Švýcarska, Izraele, Moskvy, USA, Latinské Ameriky, na Karibské ostrovy a mnoho jiných. Domovskými letišti jsou George Bush Intercontinental Airport, Newark Liberty International Airport, Cleveland Hopkins International Airport a Antonio B. Won Pat International Airport.

Na Letenky.Invia.cz je možné pořídit veškeré nabízené lety letecké společnosti Continental Airlines v celkové nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622