Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Croatia Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Croatia Airlines je letecká společnost sídlící v Chorvatsku a založená v roce 1989 jako Zagal - Zagreb Airlines. V současné době je sídlo dopravce v hlavním městě Chorvatska v Záhřebu. Letecká společnost Croatia Airlines se stala v roce 2004 regionálním členem letecké aliance Star Aliance.

Croatia Airlines provozuje vnitrostátní i mezinárodní linky do 22 destinací v Evropě. Mezi ně patří Amsterdam, Brusel, Dubrovník, Frankfurt, Londýn, Lyon, Mnichov, Paříž, Zurich, Záhřeb, Zadar, Vídeň, Rijeka, Řím, Split, Skopje, Sarajevo, Pula, Dusseldorf a jiné. Domovským letištěm je Zagreb Airport.

Pokud si vyberete leteckou společnost Croatia Airlines, na Letenky.Invia.cz můžete pořídit všechny nabízené lety v rámci globální nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622