Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ČSA

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

České aerolinie jsou vlajkovým leteckým dopravcem České republiky. Je to moderní letecká společnost s více než devadesátiletou tradicí a patří k nejstarším leteckým společnostem na světě. České aerolinie jsou členy Mezinárodního sdružení leteckých dopravců (IATA) a aliance SkyTeam a také jsou držiteli certifikátu systému environmentálního managementu podle standardu ISO 14001 a dále také certifikátu podle požadavků IOSA (IATA Operational Safety Audit). Domovským letištěm Českých aerolinií je pražská Ruzyně.

České aerolinie zajišťují spojení z hlavního města Prahy do většiny hlavních měst v Evropě a v Asii. V letovém řádu naleznete i spojení na Blízký východ a do severní Afriky.

ČSA nabízí spojení do 111 destinací ve 45 zemích světa. Do všech významně obchodních a politických center jako jsou např. Španělsko, Kuvajt, Velká Británie, Litva, Lotyšsko, Irsko, Norsko, Finsko, Itálie, Nizozemí, Káhira, Rusko, Dánsko, Německo, Švédsko, Chorvatsko, Slovensko, Kanada, USA, Francie, Bělorusko aj.

Lety letecké společnosti ČSA můžete zakoupit i na Letenky.Invia.cz v rámci celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622