Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Finnair

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Společnost Finnair jsou největší finské aerolinky založené v roce 1923. Letecká společnost Finnair je součástí letecké aliance Oneworld, která je třetí největší aliancí na světě. Domovským letištěm aerolinií Finnair jsou Helsinki -Vantaa Airport.

Letecká společnost Finnair provozuje vnitrostátní a mezinárodní linky do více než 50 destinací v Evropě, Asii i Severní Americe. V nabídce je i pražská Ruzyně. Finnair nabízí destinace jako je například Amsterdam, Athény, Bankok, Barcelona, Berlin, Bern, Bilbao, Boston, Brusel, Dubaj, Hamburk, Helsinky, Ibiza, Lisabon, Madrid, New York, Oslo, Paříž, Salzburg, Sydney, Stockholm, Tokyo, Turín, Vídeň, a jiné. 

Na Letenky.Invia.cz je možné zakoupit veškeré lety letecké společnosti Finnair v široké nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622