Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

German Wings

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

German Wings je německá nízkonákladová letecká společnost, která sídlí v Kolíně nad Rýnem. Od roku 1997 provozuje mnoho letů po celé Evropě. German Wings zavedly i letecké spoje do méně běžných destinací jako je například Moskva, Skopje, Priština, Istanbul nebo Island.

Destinace, do kterých German Wings létá jsou: Ankara, Athény, Bologna, Dortmund, Dubrovník, Dublin, Ibiza, Hamburk, Istanbul, Malaga, Malta, Nice, Reykjavík, Moskva, Rhodos, Riga, Vídeň, Split, Řím, Stockholm, Mallorca nebo Madrid. Od roku 2002 provozuje letecká společnost German Wings pravidelnou linku na mezinárodní letiště v Kolíně nad Rýnem i z Prahy.

Invia neustále aktualizuje nabídku letenek do celého světa. Na Letenky.Invia.cz si můžete zakoupit všechny nabízené lety letecké společnosti German Wings v rámci celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622