Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Gulf Air

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Gulf Air je letecký dopravce od roku 1950 se sídlem v Manamě, v hlavním městě Bahrajnu. Společnost nyní vlastní vláda Bahrajnu, symbolem a logem společnosti se stal zlatý sokol a první let do Evropy se uskutečnil 1970 do Londýna. Společnost poskytuje pravidelné letecké spojení do více než 40 destinací v Africe, Asií i Evropě. Leteckou základnou Gulf Air se stalo Bahrain International Airport, odkud létá až 30 letadel typu Airbus A320, A330, A340 a Boeing 767.

 

 Veškeré lety od letecké společnosti Gulf Air můžete nálezt a zakoupit na Letenky.Invia.cz v celkové nabídce letů do celého světa.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622