Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Hahn Air

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Hahn Air je německá vnitrostátní letecká společnost založena v roce 1994 pod názvem SAL Airlines. Ke změně názvu došlo až v roce 2002. Letecká společnost Hahn Air sídlí na letišti Frankfurt-Hahn Airport. Hahn Air dále provozuje prodej letenek pro více než stovku leteckých společností.

Letecká společnost Hahn Air nabízí lety do více než 90 destinací světa. Jsou to například Argentina, Austrálie, Bahamy, Česká republika, Estonsko, Německo, Řecko, Francie, Londýn, Itálie, Maďarsko, Nový Zéland, Hong Kong, Japonsko, Mexiko, Severní Korea, Uganda, Turecko, Taiwan, Saudská Arábie, Francie, Malta, Severní Afrika, Čína, Pakistán a mnoho jiných.

Pokud si vyberete leteckou společnost Hahn Air, všechny lety této společnosti můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz v globální nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622