Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

LOT

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Polské aerolinie LOT- Polish Airways byly založeny roku 1929 a patří mezi nejstarší aerolinie na světě. Pod jiným názvem existuje však tato společnost už od roku 1920. První obchodní lety začaly LOT provozovat ve stejný rok založení do Vídně.V roce 2003 se stávají LOT- Polish Airways členem sdružení Star Alliance.

Letecká společnost LOT- Polish Airways provozuje pravidelné zaoceánské lety, především na trase Varšava – New York. Z Prahy provozuje LOT- Polish Airways pravidelnou linku do Varšavy. Další destinace, které LOT- Polish Airways létá jsou například Palermo, Paříž, Riga, Řím, Singapore, Stockholm, Toronto, Stuttgart, Vancouver, Washington, Toulouse, Montreal, Moskva, New York, Minsk nebo třeba Ljubljana.

Na Invia naleznete neustále aktualizovanou nabídku letenek do celého světa. Pokud si vyberete leteckou společnost LOT- Polish Airways, všechny lety této letecké společnosti můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622