Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Qatar Airways

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Qatar Airways je letecká společnost založena v roce 1993. Je to vlajkový letecký dopravce arabského státu Katar. Hlavní domovské sídlo je v hlavním městě Doha. Qatar Airways patří mezi šest leteckých přepravců světa, které nabízejí špičkové prvotřídní služby.

Letecká společnost Qatar Airways létá do 70 destinací Evropy, Ameriky a severní Afriky. Jsou to Frankfurt, Salzburg, Vídeň, Omán, Srí Lanka, Maledivy, Paříž, Londýn, Španělsko, Itálie, Mallorca, Egypt, New York, Boston, Německo a mnoho jiných. Výchozím bodem je mezinárodní letiště Doha.

Na Letenky.Invia.cz lze zakoupit všechny lety letecké společnosti Qatar Airways v globální nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622