Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Royal Brunei

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Royal Brunei Airlines byly založeny 18. listopadu roku 1974 jako nezávislá společnost, kterou vlastnila Brunei Darussalam. Sídlo letecké společnosti Royal Brunei Airlines je v hlavním městě země – Bandar Seri Begawan. V době vzniku byl zahájen mezinárodní let z Bruneje do Singapuru a první interkontinentální let se uskutečnil v roce 1983 do Darwinu v Austrálii.

Letecká společnost Royal Brunei Airlines nabízí lety do Evropy i do Jihovýchodní Asie a Austrálie.  Jsou to destinace: Hong Kong, Shanghai, Manila, Bali, Perth, Sydney, Surabaya, Jakarta, Singapure, London, Dubaj, Jeddah, Bankok, Brisbane, Ho Chi Minh City a další.

Brunejské aerolinie mají svou hlavní základnu na letišti Brunei International.

Všechny lety letecké společnosti Royal Brunei Airlines lze zakoupit na Letenky.Invia.cz v globální nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622