Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Smart Wings

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Smart Wings je nízkonákladový letecký dopravce, který byl založen v roce 2004 společností Travel Service, která je v současné době největším charterovým dopravcem v České republice. V současnosti lze u letecké společnosti Smart Wings zakoupit letenky pouze do destinací, kam nabízí lety primárně jako charterové spoje pro cestovní kanceláře.

Letecká společnost Smart Wings provozuje lety do 19 lákavých destinací v Evropě. Jsou to Praha, Barcelona, Brno, Budapešť, Chania, Dubaj, Heraklion, Larnaka, Las Palmas, Madrid, Malaga, Moskva, Ostrava, Palma de Mallorca, Paříž, Rhodos, Řím, Tenerife a Valencie. Domovským letištěm je pražská Ruzyně.

Lety letecké společnosti Smart Wings můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz. Na Invia naleznete širokou nabídku letenek světových společností do celého světa.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622