Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Detekční kontrola zavazadla na pražském letišti

Rádi bychom Vás informovali, že v důsledku zvyšování ochrany cestujících v souladu s EU se na pražském letišti Václava Havla budou provádět detekční kontroly uvnitř vybraných zavazadel. V průběhu tohoto procesu budou některá zavazadla fyzicky otevřena a zkontrolována na přítomnost výbušných látek. Letiště Praha tak pracuje v souladu s legislativou Evropské unie. Celý postup bude zdokumentován a elektronicky monitorován.

Pokud dojde při otevření zavazdla k jeho poškození, tak, že jej nebude možné opět znovu uzavřít a uzamknout, bude v takovém případě zavazadlo vybaveno ochrannou fólii a stahovacími popruhy. Cestující s poškozeným zavazdlem se budou moci obrátit na přepážku reklamací v cílové destinaci, kde s Vámi vyřídí písemnou reklamační žádost, která bude trvat do sedmi dnů (v souladu s nařízením Evropské Rady č. 2027/97).

Publikováno: 25.04.2017

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622