Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Letenky USA

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letenky New York na Invia

Hlavní letiště JFK, Newark, La Guardia
Průměrná nejkratší doba letu z Prahy 03:15 h
Časový posun - 5 až 10 hodin vůči středoevropskému času
Úřední jazyk angličtina

New York je nejvýznamnější, nejlidnatějším aglomerací Spojených států amerických, jež se rozkládá na východním pobřeží této země. Je to hospodářská metropole USA a centrum světového obchodu.Objednejte si levné letenky do New Yorku a nalezněte zde mezinárodní organizace, mnoho mrakodrapů, Newyorskou burzu, World Financial center, hokejový klub NQ Rangers, divadlo Brodway, Sochu svobody a mnoho dalších zajímavostí.

Město je rozděleno do pěti čtvrtí a většina území se nachází na ostrovech. Objednejte si levné letenky do New Yorku a navštivte např. Manhattan, Queens, Bronx atd. NewYork můžeme celkově charakterizovat existencí klasických žlutých taxíků, rychlým životním stylem či mnohonárodnostním složením. Zakupte levné letenky do New Yorku a toto město vám nabídne hned čtyři velká letiště: JFK International Airport, Newark Liberty International, La Guardia Airport a Teretboro Airport.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622