Letenky Velká Británie

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letenky Londýn na Invia

Hlavní letiště Heathrow, Stansted, Gatwick, Luton, London City
Průměrná nejkratší doba letu z Prahy 01:55 h
Časový posun GMT- 1 hod
Úřední jazyk úředním jazykem je samozřejmě angličtina, dále galština a velština

Zakupte levné letenky do hlavního města Spojeného království Velké Británie a Severního Irska do Londýna, který je zároveň největším evropským městem, jež se rozkládá na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Objednejte si levné letenky do Londýna a navštivte už město, které je už několik staletí představuje hlavní sídlo britských monarchů, vlády a také je to centrum obchodu. Nalezneme zde jak historické budovy, muzea, galerie, tak i moderní výškové stavby, obchodní a zábavná centra.

K nejpopulárnějším a nejoblíbenějším částím Londýna patří West End, což je společenské, kulturní a zábavné centrum, kde vládne čilý ruch.Zajistěte si levné letenky do Londýna a navštivte centrum politického a náboženského života, kde nalezneme Westminster, Trafalgarské náměstí, Piccadilly Cirkus, London Eye.

Mezi nejznámější památky patří bezesporu Buckinghamský palác, který je sídlem a úřadem královny Alžběty II.

Objednejte si levné letenky do Londýna a navštivte další významnou čtvrť, kterou je City, která je hlavním finanční centrem celého Spojeného království a jedním z nejdůležitější center na světě. V minulosti zdejší dominantou byla katedrála sv. Pavla, která je nyní obklopena vysokými budovami kanceláří.