Letenky Velká Británie

Parkování přímo u letiště Praha - Air Parking

Air Parking nabízí levné parkování u letiště Václava Havla v Praze. Parkoviště je v provozu nepřetržitě.

Letenky Londýn na Invia

Hlavní letiště Heathrow, Stansted, Gatwick, Luton, London City
Průměrná nejkratší doba letu z Prahy 01:55 h
Časový posun GMT- 1 hod
Úřední jazyk úředním jazykem je samozřejmě angličtina, dále galština a velština

Zakupte levné letenky do hlavního města Spojeného království Velké Británie a Severního Irska do Londýna, který je zároveň největším evropským městem, jež se rozkládá na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Objednejte si levné letenky do Londýna a navštivte už město, které je už několik staletí představuje hlavní sídlo britských monarchů, vlády a také je to centrum obchodu. Nalezneme zde jak historické budovy, muzea, galerie, tak i moderní výškové stavby, obchodní a zábavná centra.

K nejpopulárnějším a nejoblíbenějším částím Londýna patří West End, což je společenské, kulturní a zábavné centrum, kde vládne čilý ruch.Zajistěte si levné letenky do Londýna a navštivte centrum politického a náboženského života, kde nalezneme Westminster, Trafalgarské náměstí, Piccadilly Cirkus, London Eye.

Mezi nejznámější památky patří bezesporu Buckinghamský palác, který je sídlem a úřadem královny Alžběty II.

Objednejte si levné letenky do Londýna a navštivte další významnou čtvrť, kterou je City, která je hlavním finanční centrem celého Spojeného království a jedním z nejdůležitější center na světě. V minulosti zdejší dominantou byla katedrála sv. Pavla, která je nyní obklopena vysokými budovami kanceláří.