Letenky Bulharsko

Parkování přímo u letiště Praha - Air Parking

Air Parking nabízí levné parkování u letiště Václava Havla v Praze. Parkoviště je v provozu nepřetržitě.

Letenky Bulharsko na Invia

Oficiální název Bulharská republika
Hlavní město Sofija (Sofie)
Časový posun po celý rok platí východoevropský čas (VEČ), tzn. o hodinu víc
Úřední jazyk Úředním jazykem je bulharština, důležité nápisy jsou v latince, domluvíte se také rusky nebo jinými evropskými jazyky
Hlavní letiště Sofia, Burgas, Varna

Vybraná města a letiště - letenky Bulharsko:

Burgas - Sofia

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově, jež je omýváno Černým mořem, a kam vstoupili první Slované v 6. století. Země je z velké části hornatá, a tak zve nejen k pobytům u moře a za památkami, tak láká také k turistice a zimním sportům. Nejvyšší horou je zde Musala, která dosahuje 2 925 m n. m. Je to průmyslově-hospodářský stát, který díky velkému rozvoji cestovního ruchu, zvyšuje kvalitu života místních obyvatel a stává se více a více oblíbeným místem turistů, nejen ze západoevropských zemí, ale i pro Čechy. Bulharsko okouzlí nejen mořem, nedotčenou a divokou přírodou, ale také dobrou kuchyní a historickými památkami.

Bulharsko je nejvíce navštěvováno během letních měsíců, ale pokud se chceme vyhnout návalům turistů v přímořským centrech, tak bychom se do tohoto státu měli vydat mimo hlavní sezonu, a to především v květnu, červnu či září. Země se v posledních letech stala i cílem lyžařů, kteří proudí především do letoviska Bansko a Borovec. Ideálním druhém dopravy do Bulharsko je letadlo, poněvadž se v této zemi nachází tři mezinárodní letiště, a to v Sofii, Burgasu a Varně, což nám velice ušetří náš čas.