Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

British Airways

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

British Airways jsou největšími aerolinkami ve Velké Británii a třetí největší leteckou společností v Evropě. Letecká společnost British Airways byla založena v roce 1924 ještě pod názvem Imperial Airways. British Airways byla mezi zakládajícími členy letecké aliance Oneworld.

Letecká společnost nabízí lety do 222 destinací po celém světě. Mezi některé patří Austrálie, Argentina, Belgie, Kanada, Čína, Česká republika, Bulharsko, Egypt, Estonsko, Německo, Finsko, Francie, Maďarsko, Indie, Indonésie, Irsko, Keňa, Japonsko, Libanon, Malta, Mauritius, Saudská Arábie, Portugalsko, USA, Turecko, Tanzanie, Uganda, Rumunsko a spoustu dalších.

Hlavními letišti jsou London Heathrow a London Gatwick.

Na Letenky.Invia.cz lze zakoupit všechny lety letecké společnosti British Airways v souhrnu celé nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622