Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Lufthansa

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letecká společnost Lufthansa je největší leteckou společností v Německu. Založena byla v roce 1926 v Berlíně. Sídlo společnosti Lufthansa se nachází v Kolíně nad Rýnem. V Evropě zaujímá svojí velikostí druhé místo za společností Air France-KLM. Společnost Lufthansa je zakládajícím členem největší světové letecké aliance – Star Alliance.

Počet destinací, do kterých Lufthansa létá je přes 200 destinací po celém světě. Lufthansa létá také z pražské Ruzyně. Nabízí se Bankok, Los Angeles, New York, Hamburg, Madrid, Turín, Dubaj, Sao Paulo, Barcelona, Nice, Pisa, Dusseldorft, Frankfurt, Stuttgart a jiné. Své dvě největší základny má letecká společnost Lufthansa umístěné na letišti Frankfurt nad Mohanem a v Mnichově.

Na Invia naleznete širokou nabídku letenek světových leteckých společností do celého světa. Na Letenky.Invia.cz si můžete zakoupit i všechny lety letecké společnosti Lufthansa.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622