Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Air China

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Air China jsou čínské národní vlajkové aerolinie, které vznikly roku 1988. Tyto druhé největší čínské aerolinie sídlí v hlavním městě Číny, v Pekingu. V roce 2007 se stávají členem leteckého sdružení Star Alliance. Ve stejný rok začaly provozovat více jak 30 mezinárodních linek do celého světa.

Letecká společnost Air China létá do destinací celého světa. Jsou to například Karibské ostrovy, Mexiko, Bahamy, Havaj, Bermudy, Kanada, New York, Jižní Amerika, Jižní Pacifik, Austrálie, Asie, Afrika a Evropa. Hlavními třemi leteckými základnami společnosti Air China jsou letiště Peking, Šanghaj a Chengdu. Pro Českou republiku je nejbližší odlet z Frankfurtu nebo z Mnichova.

Na Invia můžete vybírat z globální nabídky letů po celém světě. Pokud si vyberete leteckou společnost Air China, na Letenky.Invia.cz je možné zakoupit všechny nabízené lety v souhrnu všech nabízených letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622