Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

EVA Air

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Eva Air je tchajwanská letecká společnost založená v roce 1989 se sídlem v Taoyuanu. Tenkrát byla zaměřena na osobní a nákladovou dopravu. Letecká společnost Eva Air je součástí společnosti Evergreen Group, která se zaměřuje na lodní dopravu.

V současné době provozuje lety do 40 destinací v Asii, Evropě, Severní Americe a Oceánii. Nejbližším letištěm, odkud je z Česka možné s Eva Air odcestovat je Vídeň. Ostatní místa, kam se můžete s Eva Air vydat je například Hong Kong, Londýn, Toronto, Bankok, Mumbai, Jakarta, Hanoi, Tokyo, Manila, Miami, Las Vegas, Oklahoma City, New York, Dallas, Pittsburg, Houston aj. Domovským letištěm společnosti Eva Air je Taiwan Taoyuan International Airport.

Všechny lety této dané letecké společnosti můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz v rámci celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622