Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Icelandair

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Iceland Air je největší islandská letecká společnost založena v roce 1937 se sídlem v Reykjavíku. Společnost Iceland Air se snaží pro klienty zajistit bezpečné cestování, spolehlivý a vyhovující servis pro jakoukoliv zákazníkovu potřebu.

Letecká společnost Iceland Air provozuje pravidelné lety do 26 destinací ve 12 zemích. Létá například do Madridu, Barcelony, Paříže, Milána, Amsterdamu, Londýna, Manchesteru, Osla, Stockholmu, New Yorku, Chicaga, Toronta, Bostonu, Halifaxu a do jiných destinacích. V nabídce je také několik letišť v Německu. Domovským letištěm je Reykjavík International Airport.

 

Na Letenky.Invia.cz si můžete vybrat a zakoupit všechny lety letecké společnosti Iceland Air v rámci celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622