Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

KD Avia

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

KD Avia je ruská letecká společnost založená v roce 1945. Společnost sídlí v Kaliningradu (oblast na území mezi Polskem, Litvou a Baltským mořem). Roku 1946 zahájila společnost letecký provoz pouze v rámci bývalého Sovětského svazu. V roce 2005 se původní název letecké společnosti Kaliningrad Avia změnil na zkrácený název KD Avia a začaly se tak provozovat mezinárodní spoje do významných měst v Evropě.

KD Avia nabízí lety do téměř 30 evropských destinací a do Asie. Jsou to Praha, Mnichov, Milán, Řím, Paříž, Vídeň, Londýn, Hamburg, Barcelona, Astana, Hamburg, Kyjev, Omsk, Dusseldorf, Samara. Letecká základna společnosti KD Avia se nachází na letišti Khrabrovo (severně od Kaliningradu).

Pro leteckou společnost KD Avia platí, že všechny její nabízené lety můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz v celkové nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622