Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

SAS

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Letecká společnost SAS vznikla roku 1946 spojením tří národních leteckých společností Dánska, Švédska a Norska. Hlavní leteckou společností SAS je dánská Kodaň. V posledních letech se SAS snaží opět rozpojit na tři samostatné společnosti svázané se svými mateřskými zeměmi. SAS byla první leteckou společností, která začala létat z Evropy do Ameriky přes Arktidu.

V současné době je možné létat s leteckou společností SAS z Prahy na pravidelných linkách denně do Stockholmu a do Kodaně, kde je pak ve Skandinávii největší možnost přestupu na další mezinárodní linky do celého světa. Společnost SAS uskutečňuje lety denně do 45 míst v Evropě a do 8 míst mimo evropský kontinent. Některé z nich jsou Španělsko, Slovensko, Rusko, Německo, Řecko, Francie, Egypt, Argentina, Belgie, Austrálie, Kypr, Finsko, Maďarsko, Estonsko, Itálie, Indie, Japonsko, Ukrajina, Česká republika a mnoho dalších.

Lety letecké společnosti SAS lze zakoupit i na Letenky.Invia.cz v rámci veškeré nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622