Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Singapore Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Národní singapurské aerolinie sídlí ve stejnojmenném městě. Tyto aerolinie byly založeny v roce 1947 pod názvem Malayan Airways. Roku 1966 byl původní název změněn na Singapore Airlines. V roce 2000 vstoupily Singapore do sdružení Star Alliance. V říjnu roku 2007 se pak stávají prvním provozovatelem ohromného letounu A380 na světě.

Singapure Airlines létají do více jak 130 destinací světa. Jsou to Amsterdam, Athény, Bankok, Barcelona, Brisbane, Kolombo, Dubaj, Hanoj, Frankfurt, Hong Kong, Istanbul, Jakarta, Kalkata, Londýn, Manila, Melbourne, Moskva, New York, Řím, Tokyo, Toronto, Sydney, Vancouver a mnoho dalších. Jedinou domovskou základnou Singapore Airlines je letiště Singapore Chamti.

Na Letenky.Invia.cz je možné zakoupit všechny lety letecké společnosti Singapore Airlines. Na Invia můžete vybírat z globální nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622