Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Slovak Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Na slovenském leteckém trhu působí Slovenské aerolinie od roku 1997. Dříve fungovaly jako společnosti Slovair a Tatra Air.  Sídlo Slovenských aerolinií je na letišti M.R. Štefánika v Bratislavě. Cílem společnosti je vykonávat pravidelnou leteckou přepravu osob.

Slovenské aerolinie zajišťují spojení do Moskvy, Mnichova, Košic, a nabízejí samozřejmě také množství pravidelných i nepravidelných charterových letů, směřujících zejména do známých středomořských letovisek jako jsou Antalya, Cagliari, Gerona, Heraklion, Chania, Kavala, Kos, Korfu, Mytilena, Palma de Mallorca, Rhodos, Soluň nebo Zakythos a jiné. 

Spoje do Mnichova a Moskvy měly navíc výhodné přípoje do více než 30 destinací v celém světě.

Na Invia naleznete širokou nabídku letenek do celého světa. Pokud si vyberete leteckou společnost Slovenské aerolinie, na Letenky.Invia.cz si můžete zakoupit všechny lety této společnosti v celkové nabídce letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622