Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Thai Airways Int´l

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Thajské aerolinie Thai Airways International byly založené v roce 1960. Sídlo společnosti je v hlavním městě Thajska, kterým je Bangkok. V roce založení začínají Thai Airways International provozovat první vnitrostátní lety na jih Thajska. Společně s dalšími leteckými dopravci zakládají Thai Airways International v roce 1997 sdružení Star Alliance. Dlouhý název Thai Airways International byl pro označení aerolinií zkrácen na THAI.

Thai Airways International provozují lety do více než 100 zemí světa. Jsou to destinace jako Athény, Berlín, Brusel, Chiang Mai, Delhi, Dhaka, Fukuoka, Hanoj, Ženeva, Jakarta, Paříž, Moskva, Milán, Řím, Tokyo, Sydney, Šanghaj, Perth, Oslo, Osaka, Madrid, Los Angeles a jiné. Dvě domovské základny mají THAI umístěny na letištích v Bankoku.

Na Letenky.Invia.cz je možné zakoupit všechny lety letecké společnosti Thai Airways International. Na Invia můžete vybírat z globální nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622