Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Thomsonfly

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Britská nízkonákladová letecká společnost patřící do TUI Group. Vznikla roku 1962 pod názvem Euravia. Hlavním sídlem společnosti Thomsonfly je anglické letiště Luton.

Thomsonfly létá do 80 zemí světa. Společnost nabízí především destinace do exotických míst (Jamajka, Maledivy, Karibské ostrovy, Brazílie), a dále destinace jako je Bulharsko, Chorvatsko, Francie, Itálie, Kypr, Malta, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko, Velká Británie, Dominikánská republika, Egypt, Gambie, Indie, Izrael, Keňa, Maroko, Mexiko, Spojené státy americké, Tunisko a Turecko. Na letišti Praha Ruzyně vypravují aerolinie Thomsonfly letecké spoje z jižní a severní Anglie.

Pro leteckou společnost Thomsonfly platí, že všechny nabízené lety této společnosti můžete zakoupit na Letenky.Invia.cz v rámci celkové nabídky letů po celém světě.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622