Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Turkish Airlines

Parkování u letiště Praha již od 9 Kč za týden

Využijte levného parkoviště PARKIA.CZ nedaleko pražského Letiště Václava Havla. Čím dříve objednáte, tím méně platíte.

Turkish Airlines jsou turecké národní aerolinie, které sídlí v Istanbulu. Firma vznikla v roce 1933 jako vojenská - jako součást ministerstva obrany. První mezinárodní let společnosti byl uskutečněn v roce 1947 z Ankary přes Istanbul do Atén. Turkish Airways jsou také částečným vlastníkem charterového dopravce SunExpress a v roce 2008 se stávají členem sdružení Star Alliance.

V současnosti je firma velkou společností létající na 150 letišť po celém světě. Z Prahy létá Turkish Airlines každý den do Istanbulu. Mezi jiné jsou to destinace jako USA, Singapure, Sýrie, Libanon, Itálie, Kuwait, Irsko, Francie, Španělsko, Egypt, Německo, Turecko, Maďarsko, Libye, Nigérie, Omán, Polsko, Tunisko a mnoho jiných.

Na Letenky.Invia.cz lze zakoupit všechny lety společnosti Turkish Airlines z globální nabídky letů po celém světě online.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622