Letenky USA

Parkování přímo u letiště Praha - Air Parking

Air Parking nabízí levné parkování u letiště Václava Havla v Praze. Parkoviště je v provozu nepřetržitě.

Letenky USA na Invia

Oficiální název Spojené státy americké
Hlavní město Washington
Časový posun - 5 až 10 hodin vůči středoevropskému času
Úřední jazyk angličtina
Hlavní letiště New York, Dallas, Los Angeles, Atlanta, Miami, Chicago, San Francisco

Vybraná města a letiště - letenky USA:

New York - Havajské ostrovy - Miami

Spojené státy americké jsou vyspělou federativní prezidentkou republikou v Severní Americe, jež zaujímají 40 % plochy Severní Ameriky, místo od Atlantského po Tichý oceán, ale díky enklávě Aljaška dosahuje až k břehům Severního ledového oceánu. V centrální části se nachází 48 států z celkového počtu padesáti. Dalšími státy je totiž Aljaška a Havajské ostrovy ve střední části Tichého oceánu.

Neváhejte a zakupte si levné letenky do USA a okuste americký sen na vlastní kůži. USA je třetí největší zemí světa. Co se týká rozlohy, větší je pouze Rusko a Kanada, a z hlediska obyvatel se nachází hned po Číně a Indii. Z pohledu hospodářství a politického či kulturního vlivu USA zaujímá první místo ve světě a to díky velkému přírodnímu bohatství, dlouhé tradici demokratické společnosti, pestrému národnostnímu složení i silné národní identitě.Leťte se přesvědčit a poučit z historie USA s námi. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do USA s INVIA.cz

Je to země, kde nalezneme jak vysoké hory, tak plošiny, nížiny, pouště i polopouště, národní parky, kaňony, obyvatele z celého světa, ať již Asie, Afriky, Evropy nebo Jižní či Střední Ameriky.

Hlavním centrem obchodním, kulturním, politickým i dopravním je město New York, přičemž hlavním městem je Washington. V New Yorku se nachází tři významná letiště, která tvoří druhý největší letecký uzel na světě. Jsou to letiště J.F.Kennedy Airport, Newark, La Guardie, jež ročně odbaví 85 mil. cestujících.Objednejte si levné letenky do USA a nechte se unést v každém městě jeho atmosférou- Všude v USA nalezneme zajímavosti, ať již kulturního, přírodního či technického charakteru. Tak se vypravme do Spojených států Amerických, kde skoro v každém velkém městě nalezneme letiště, ať již v Chicagu, Detroitu, Los Angeles, San Franciscu, či jiném městě, která nám velice usnadní naše cestovatelské choutky.